Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Another block

{text}

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  «    Grudzień 2018    »
  PoWtŚrCzPiSoNi
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 

  Another block

  {text}

  Adobe Photoshop CC 2015.5.1 17.0.1 (x64) Portable

  8-09-2016, 10:38 | Category: Portable | Views: |

  Adobe Photoshop CC 2015.5.1 17.0.1 (x64) Portable

  Adobe Photoshop CC 2015.5.1 17.0.1 (x64) Portable  Adobe Photoshop to profesjonalny program do cyfrowej jakości obrazu, efektów i berbagaimacam zmian, które mogą być dostosowane do tego, co można się spodziewać. Oprogramowanie zawiera najbardziej zaawansowane narzędzia do pracy z obrazami i nowe możliwości dla kreatywnych pomysłów znacząco poprawić wydajność. Pozwala edytować obrazy i tworzyć również trójwymiarową grafikę, projektów dwuwymiarowych i film

  Co nowego w programie Photoshop CC (1.05.2015):
  Lepsza współpraca z bibliotekami
  Zarządzaj dystrybucję tylko do odczytu Twórczych chmurze bibliotek, aby mogły być używane przez członków zespołu, ale nie zmienione lub usunięte.

  Zaktualizowany Panel biblioteki
  Znajdź zasobów potrzebnych szybciej z nowej przefiltrowanej poszukiwaniu Adobe magazynie i ikony, które ułatwiają identyfikację licencjonowanych aktywa giełdowych.

  Wybór i Maskowanie Kosmos
  Ten nowy dedykowany obszar roboczy pozwala wykonać precyzyjne zaznaczenia i maski łatwiej niż kiedykolwiek. Za pomocą narzędzi, takich jak Refine Edge Szczotka do czysto oddzielne elementy pierwszego planu i tła.

  Codzienne zadania, przyspieszone
  Photoshop CC otwiera dokumenty szybciej i zapewnia większą szybkość reakcji. Plus, Content-Aware Fill jest do 3 razy szybciej z jeszcze lepszych wyników, a menu Czcionka pokazuje listy czcionek do 4x szybciej.

  Content-Aware Crop
  Photoshop korzysta z technologii Content-Aware inteligentnie wypełnić luki w przypadku korzystania z narzędzia Crop, aby obrócić obraz lub rozwinąć swoje płótna poza oryginalnym rozmiarze obrazu.

  Mecz czcionki
  Photoshop może teraz przeanalizować, zidentyfikować i dopasować łacińskich czcionek z obrazu lub fotografii, Biorąc zgadywanie znalezienia idealnego czcionki dla projektu.

  ulepszone obszarów kompozycji
  Teraz można powielać grupę warstwy lub do innych obszarów kompozycji, szybko zmienić obszar roboczy tła, a także wyświetlać obszarów kompozycji z przezroczystym tłem.

  udoskonalenia eksportu
  Nowe pole to bardzo proste osadzić profile kolorów w plikach PNG lub JPG.

  Regulacja rysy twarzy
  Face-Aware Skraplanie automatycznie identyfikuje oczy, nos, usta i inne rysy twarzy i sprawia, że ​​łatwo je dostosować. Idealne dla retuszowania portretów.

  Pracuj łatwiej z glifów
  Zastosuj alternatywne glify dla poszczególnych znaków bezpośrednio z menu w kontekstu.

  Druk 3D Microsoft 3MF
  System Windows 10 użytkowników: Zachować wszelkie bogaty kolor i fakturę modeli 3D poprzez drukowanie bezpośrednio open source formacie Microsoft 3MF.

  Tworzenie wzorów z wychwytem CC
  Przechwytywanie CC na urządzeniu przenośnym, aby przekształcić dowolny obraz do wzoru. Zapisz go do twórczego chmurze Biblioteka, a następnie użyć go jako wzoru lub wzoru wypełnienia w projektach programu Photoshop.

  Zaprezentuj swoją pracę z Adobe portfela
  Teraz, gdy używasz Adobe portfel, aby stworzyć piękne stronie internetowej, aby pokazać swoje obrazy Photoshop, można dołączyć niestandardowe lądowania i stron kontaktowych, aby lepiej połączyć się z widzami.

  Współpracuje z Adobe doświadczenia w projektowaniu CC (podgląd)
  Kopiuj i wklej swoje aktywa CC Photoshop bezpośrednio do Adobe XD, nowe narzędzie all-in-one do projektowania i prototypowania doświadczenia użytkowników na stronach internetowych i aplikacji mobilnych.

  I wiele więcej
  Zawiera także: nowy preferencji używać spuściznę Healing Brush, ulepszony reagowania gestów dotykowych, nowe opcje podczas eksportowania obszarów kompozycji, a więc znacznie więcej.

  Wymagania systemowe:
  - Intel® Core 2 AMD Athlon 64 lub procesor; 2 GHz lub szybszy
  - Microsoft Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1 lub Windows 10
  - 2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
  - 2,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji 32-bitowej; 3,1 GB wolnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji 64-bitowej; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w woluminie systemu plików wielkości liter)
  - 1024 x 768 Wyświetlacz (1280x800 zalecane) z 16-bitową głębią kolorów i 512 MB dedykowanej pamięci VRAM; 2 GB jest zalecany *
  - System OpenGL 2.0 zdolne
  dance2radocha

   http:///xxpmJAY9k7sXCs4P  http:///OvanuXlSsbQHs89X  

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin