Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Another block

{text}

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  «    Marzec 2019    »
  PoWtŚrCzPiSoNi
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  Another block

  {text}

  USB Diagnostic Applications ( All You Will Ever Need!)

  8-02-2016, 20:11 | Category: Dodatki do programów | Views: |


  USB Aplikacje diagnostyczne (All Will You Ever Need!)
  USB Diagnostic Applications ( All You Will Ever Need!)
  ==========

  USB Aplikacje diagnostyczne (Wszystko będzie kiedykolwiek potrzebne!) | 1,96 GB
  Oprogramowanie to obejmuje wszystko, co będzie kiedykolwiek potrzebne do diagnozowania problemów z komputerem i jest w pełni przenośny i pasuje w prawo na dysku flash! Programy obejmują, ale nie tylko: różne oprogramowanie antywirusowe, LockHunter, WinRAR, programy HDD Backup, AIDA64, różnych aktywatorów i generatory kluczy (w tym Windows DAZ jest Loader v2.04), Adobe Reader X, Driver Genius Professional, różnych czyszczenia rejestru różne programy do defragmentacji dysku, Enchanted Keyfinder, Passware, i wiele innych.

  Dla tych, noobs, bo zawsze, że jedna osoba, która będzie komentarz, mówiąc: "TROJAN! NIE !", Lub coś w tym względzie, należy pamiętać, że generatory kluczy i pęknięcia w programach zawsze pojawiają się jak wirusy podczas uruchamiania antywirusowego skanowania.

  BOTTOM LINE: JEŚLI NIE TRUST IT, NIE IT

  Wszystkie kredytowej dla tych programów trafia do tych, którzy się nimi, po prostu je wszystkie razem w jednym pakiecie, tak, że wspólnota nie musi szukać ich wszystkich na raz.

  Proszę seedować jak najwięcej tak długo jak to możliwe. Nie pobieraj i uruchom plik, który po prostu nie fair w stosunku do społeczności. SEED! Jeśli nie ma siewniki, wyślij mi PM i zacznę siewu ponownie.

  Jeżeli brakuje plików, co oznacza, że ??program antywirusowy wykrył generatora kodów i/lub pęknięć i usunięcia. Sprawdź listę kwarantanny w program antywirusowy, aby je przywrócić lub włączyć antywirusowe off podczas pobierania. Wiem, brzmi to ryzykowne, ale jak wspomniałem wcześniej, jeśli nie ufa-don 't go pobrać. Proste.

  Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas, aby te programy, to nie byłoby możliwe bez ciebie.

  PSOstatnią rzeczą, z jakiegoś powodu Key Generator w Malwarebytes Anti-Malware v1.51 plik działa, ale nie wytwarza klucze pracy. Próbowałem go naprawiać, ale niczego nie doszedł. Key Generator w Malwarebytes Anti-Malware v1.50 jednak powoduje prawidłowe klucze, więc korzystaj z nich.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin