Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Another block

{text}

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  «    Grudzień 2018    »
  PoWtŚrCzPiSoNi
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 

  Another block

  {text}

  Topaz Labs Photoshop Plugins Bundle 2016

  17-06-2016, 10:52 | Category: Dodatki do programów | Views: |  Topaz Labs Photoshop Plugins Bundle 2016 (03.06.2016)Topaz Labs Photoshop Plugins Bundle 2016


  Topaz Labs Photoshop Plugins Bundle 2016


  Topaz Labs Photoshop Plugins Bundle 2016  Topaz Photoshop Bundle - to zestaw wtyczek ze znanej firmy Topaz Labs Adobe Photoshop CS3 - CS6, oraz Photoshop Elements 6 i powyżej


  AKVIS AirBrush 3.0
  AKVIS ArtSuite 10.5
  AKVIS ArtWork 8.1
  AKVIS Chameleon 8.5
  AKVIS Charcoal 1.0
  AKVIS Coloriage 10
  AKVIS Decorator 4.0
  AKVIS Draw 3.0
  AKVIS Enhancer 15.0
  AKVIS Frames 1.0
  AKVIS HDRFactory 5.0
  AKVIS Lightshop 4.0
  AKVIS Magnifier 8.0
  AKVIS MakeUp 3.5
  AKVIS MultiBrush 8.0
  AKVIS NatureArt 8.0
  AKVIS Neon 1.5
  AKVIS Noise Buster 9.0
  AKVIS OilPaint 4.0
  AKVIS Pastel Version 1.0
  AKVIS Points 1.0
  AKVIS Refocus 5.1
  AKVIS Retoucher 7.0
  AKVIS Sketch 17.0
  AKVIS SmartMask 7.0

  UPDATED:
  AKVIS HDRFactory 5.0
  AKVIS NatureArt 8.0  AKVIS AirBrush - airbrushing Techniki na zdjęciach
  AKVIS AirBrush automatycznie przekształca zdjęcie w dzieło sztuki, które wygląda jak wykonana przy pomocy specjalnego narzędzia aerografu, który rozpyla farby lub farb drukarskich. Program działa jako filtr artystyczny tworząc stylowe kolorowe wzory airbrush z obrazów przy użyciu wybranych ustawień konwersji foto-do-malowania.

  AKVIS ArtSuite - Zastosuj efekty do zdjęć !
  AKVIS ArtSuite jest imponującą kolekcję uniwersalnych ramek i efektów do zdjęć. ArtSuite zawiera wiele szablonów i próbek tekstury, które mogą być wykorzystane do stworzenia praktycznie nieograniczoną gamę możliwości generowania klatek. Udekoruj zdjęcie, aby nadać jej oryginalny i świąteczny wygląd!

  AKVIS ArtWork - Konwersja swoje zdjęcie Do Malarstwa
  AKVIS grafika jest zdjęcie do malowania oprogramowania, jest zaprojektowany do naśladowania różnych technik malarskich (olej, akwarela, gwasz, komiksy, pióro i atrament, Linoryt, pastel). ArtWork pomaga stworzyć dzieło sztuki z dowolnego zdjęcia cyfrowe. Załóż olejny portret swojego przyjaciela, malarstwa krajobrazowego lub Still life obraz. Wyraź siebie w nowych gatunków!

  AKVIS Chameleon - Photo Collage Creation
  AKVIS Chameleon jest przyjemny w użyciu narzędzie do tworzenia Photo Collage. To sprawia, że ??proces jest łatwy i zabawny.
  Narzędzie jest bardzo łatwe w obsłudze, ponieważ nie wymaga precyzyjnego wyboru obiektów. Twórz własne kolaże zdjęć!

  AKVIS Węgiel - Węgiel i kredowe rysunki
  AKVIS Węgiel jest twórcze narzędzie do konwersji zdjęć do węglem i kredą rysunków. Korzystanie z programu można dokonać profesjonalnie wyglądających ekspresyjnych czarno-białych obrazów. Zabawa z kolorami i opcji, które można osiągnąć znakomite efekty artystyczne, takie jak optymistyczni i innych.

  AKVIS Coloriage - Dodaj kolor na czarno- białe zdjęcia
  AKVIS Coloriage umożliwia kolorowanie zdjęcia czarno-białe i zastępowanie kolorów w kolorowych zdjęć. Wystarczy wskazać pożądane kolory autorem pociągnięciem pędzla; program robi resztę pracy: rozpoznaje granicę obiektu i dostosowuje nowego koloru do skali szarości odcienie początkowego obrazu.

  AKVIS Decorator - Resurface i kolorowania
  AKVIS Dekorator pozwala na zmianę powierzchni obiektu w sposób realistyczny. Program umieszcza na fakturze utrzymując objętość obiektu, po jego fałdy i zagniecenia. Nowy wzór wygląda absolutnie naturalna i sprawia, że ??widzisz rzeczy inaczej. Ponownego kolorowania jest również bardzo proste.

  AKVIS Draw - ręczna Pencil Drawing Effect
  AKVIS Draw przekształca swoje zdjęcie w parze wykonane ołówkiem. Oprogramowanie tworzy realistyczne ilustracje art wyglądających linii, produkuje zarówno rysunki B & W i kolor. Dodaj odręcznego do zdjęć!

  AKVIS Enhancer - Photo Enhancement Software
  AKVIS Enhancer to program poprawy obrazu, który wykrywa szczegóły w niedoświetlonych, prześwietlonych i średnich obszarów tonem zdjęcie z nierównym ekspozycji. Enhancer poprawia każdą część obrazu! Program działa w trzech trybach: Poprawa Szczegóły, prepress i korekty tonowe. Program oferuje szybki sposób naprawić ciemne zdjęcie, dodaj kontrast i Bri

  Ramki v.1.0 Free - ozdabianie zdjęć z ramek
  AKVIS Frames jest darmowe oprogramowanie do edycji zdjęć przeznaczona do pracy z zestawów ramek AKVIS.
  Za pomocą programu można łatwo ozdobić swoje zdjęcia z ekskluzywnymi ramki do zdjęć!

  AKVIS HDRFactory - Jaśniejsze niż rzeczywistość!
  AKVIS HDRFactory pozwala stworzyć obraz HDR z serii ujęć lub z jednym zdjęciu. Program może być również stosowane do korekcji zdjęć. AKVIS HDRFactory przynosi życie i kolor do zdjęć!

  AKVIS LightShop - Światło i efekty gwiazdkowe
  AKVIS LightShop pozwala tworzyć nieskończoną liczbę zdumiewających efektów świetlnych! Program oferuje zaawansowane techniki oświetleniowe do dodawania gwiazd i efektów blask obrazów. Efekt światła przyciąga uwagę i rozjaśnić każdą fotografię. Dodaj trochę magii do zdjęć!

  AKVIS Magnifier - Zmiana rozmiarów obrazu bez Jakości Loss
  AKVIS Magnifier pozwala na zmianę rozmiaru zdjęć bez utraty jakości. Czy tworzenie obrazów rozmiaru plakatu, dodając rozdzielczość drukowania powiększenie lub zmniejszając rozmiar obrazu, Magnifier uczyni wydruki wyglądają ostrzej i lepiej zdefiniowane.

  AKVIS MakeUp - Tworzenie idealnego portret!
  AKVIS MakeUp poprawia portrety i dodaje blasku do zdjęć, nadając im profesjonalny wygląd. Oprogramowanie pozwala na retusz małe defekty na skórze, dzięki czemu jest promienna, piękne, czyste i równe, jak widać na zdjęciach artystycznych.

  AKVIS MultiBrush - retusz fotografii Made Easy
  AKVIS MultiBrush ułatwia retuszu zdjęć i zwiększenia portrety. Wyposażony kolekcję uzdrowienie i wzmocnienie szczotek, wytłaczanie i narzędzi do rysowania, AKVIS MultiBrush pomaga artystów, fotografów i użytkowników domowych wykonać ulepszanie portret, retusz niedoskonałości obrazu i usuwania niechcianych obiektów ze zdjęć cyfrowych, farby śmieszne szczegóły na zdjęciu lub utworzyć obraz z zarysowania. Program oferuje dwa zestawy narzędzi - standardowe i pędzli artystycznych.

  AKVIS NatureArt - Bring przyroda na zdjęciach
  AKVIS NatureArt jest doskonałym narzędziem do imitowania wspaniałości zjawisk naturalnych na zdjęcia cyfrowe. Efekty Natura mieć wpływ na nasze samopoczucie i może być używany w celu wzmocnienia wrażenia z obrazu. Dodaj dramatyczne skutki natury do zdjęcia, zmieniać pogodę na to! Z NatureArt możesz stać się czarodziejem!

  AKVIS Neon - Glowing rysunki z Zdjęcia
  AKVIS Neon pozwala tworzyć niesamowite efekty świecące linie. Oprogramowanie przekształca zdjęcie w obraz neon, który wygląda jak narysowany luminescencyjnej atramentu.

  AKVIS hałasu Buster - Oprogramowanie Noise Reduction
  AKVIS hałasu Buster to program do tłumienia szumów na obrazach cyfrowych i zeskanowanych. szum cyfrowy może być postrzegana jako artefakty i losowych czerwonych i niebieskich pikseli, które sprzeciwiają się gładkość zdjęciem. Program jest skuteczny zarówno przeciwko koloru i luminancji hałasu.

  AKVIS oilpaint - obraz olejny Effect
  AKVIS oilpaint zamienia swoje zdjęcia do obrazów olejnych. Tajemnicza produkcja malowanie dzieje na Twoich oczach. Unikalny algorytm autentycznie przejmuje technikę prawdziwym pędzlem. Z tego oprogramowania najnowocześniejszych możesz zostać malarzem!

  AKVIS Pastel - Turn zdjęć w pastele
  AKVIS Pastel zamienia swoje zdjęcia w pastelowych obrazach. Program konwertuje swoje zdjęcie do realistycznych sztuki cyfrowej imitującym jedną z najpopularniejszych technik artystycznych. AKVIS Pastel jest potężnym narzędziem, aby uwolnić swoją kreatywność!

  AKVIS Punkty - Zastosuj Pointillism Effect do Twoich zdjęciach
  AKVIS Punkty pozwala przekształcić swoje zdjęcia w obrazy z zastosowaniem jednego z najbardziej ekscytujących technik artystycznych - Pointillism. Dzięki oprogramowaniu można łatwo tworzyć wspaniałe dzieła sztuki w pointylistyczną sposób. Odkryj świat jasnych kolorach!

  AKVIS Przeorientować - Poprawa ostrości i efekty rozmycia
  AKVIS Refocus poprawia ostrość obecnie ostrości obrazu. Program może przetwarzać całe zdjęcie lub wprowadzają w skupić się tylko wybraną część, aby przedmiot wyróżniać na tle. Możliwe jest również, aby dodać bokeh i rozmycia soczewkowego efekty do zdjęć. Program działa w trzech trybach: skierowania, Tilt-Shift, a Iris rozmycia.

  AKVIS retusz - Przywrócenie obrazu oprogramowania
  AKVIS retusz to skuteczny program do przywracania zdjęć i obróbki zdjęć. Oprogramowanie usuwa kurz, zarysowania, plamy i innych wad, które pojawiają się na uszkodzonych zdjęciach. Inteligentnie rekonstruuje brakujące części zdjęcie z wykorzystaniem informacji z okolic.

  AKVIS Sketch - konwertować zdjęcia do Pencil Sketch
  AKVIS Sketch konwertuje zdjęcia cyfrowe niesamowitych szkiców i rysunków akwarela. Teraz nie trzeba obsłużyć ołówek poczuć się jak artysta. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć oryginalne dzieło sztuki jest dobry smak i AKVIS Sketch.

  AKVIS SmartMask - zaoszczędzić czas na złożone zaznaczenia !
  AKVIS SmartMask jest skutecznym narzędziem selekcji, które oszczędza czas i jest przyjemny w użyciu. Wybór nigdy nie było tak proste! Z AKVIS SmartMask można znacznie zwiększyć wydajność! Zostaniesz uwolniony od nudnej pracy i będą mieli więcej miejsca na kreatywność i realizacji swoich pomysłów.
  - System operacyjny:Windows 7, 8, 8.1, 10
  - rodzaj kompresji: Rar
  - Rozmiar pliku 850mb
  - brak danych naprawczych
  - haslo:brak  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin