Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Another block

{text}

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  «    Grudzień 2018    »
  PoWtŚrCzPiSoNi
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 

  Another block

  {text}

  Yamicsoft Windows 10 Manager 1.0.7 DC 23.01.2016

  27-04-2016, 19:08 | Category: Aplikacje | Views: |  Yamicsoft Windows 10 Manager 1.0.7 DC 23.01.2016

  Yamicsoft Windows 10 Manager 1.0.7 DC 23.01.2016

  System Windows 10 Manager jest narzędziem systemowym, które pomaga w optymalizacji, uszczypnąć, naprawy i czyszczenia systemu Windows 10. Pozwoli to na zwiększenie szybkości systemu, wyeliminowanie awarii systemu, poprawy bezpieczeństwa systemu i spełnić wszystkie Twoje expectations.Windows 10 Manager jest narzędziem systemowym które pomaga w optymalizacji, uszczypnąć, naprawy i czyszczenia systemu Windows 10. Pozwoli to na zwiększenie szybkości systemu, wyeliminowanie awarii systemu, poprawy bezpieczeństwa systemu i spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.  Dlaczego warto korzystać z systemu Windows 10 Manager?
  System Windows 10 jest najnowszym systemem operacyjnym dla użytkowników domowych i profesjonalistów. System Windows 10 wprowadza jasność do świata, dzięki czemu można bardziej bezpiecznie i łatwo dokonać codziennych zadań i od razu znaleźć to, co chcesz na komputerze.

  System Windows 10 Manager jest potężnym narzędziem do dostrojenia i optymalizacji systemu Windows 10, to wiązki ponad 40 różnych narzędzi w jednym i pomóc system szybciej i bardziej stabilne, bezpieczne i osobistych!
  Cechy i zalety systemu Windows 10 Managera
  Informacje:
  Pobierz szczegółowy system i wszystkie informacje o sprzęcie w systemie; pomóc znaleźć klucz instalacyjny systemu Windows, produktów pakietu Office; pokaż wszystkie szczegółowe informacje o procesy i wątki na komputerze z systemem; System Windows 10 Manager oferuje 1 kliknięcie Cleaner czyści system automatycznie; Centrum Napraw pomaga rozwiązać różne problemy systemowe.
  Optymalizator:
  Tweak system poprawy uruchamiania systemu Windows i prędkość zamykania, dostrojenia sprzętu, aby zwiększyć szybkość i wydajność systemu; Sterowanie jest uruchamiany podczas uruchamiania systemu Windows, należy sprawdzić i naprawić zaawansowane opcje Starup przywrócić złośliwe zmiany przez wirusy; Tune up i optymalizacji usług systemowych i Harmonogram zadań, wyłączyć niektóre niepotrzebne usługi elegancko i zadań systemowych w celu zwiększenia wydajności systemu.
  Cleaner:
  Dowiedz się, które pliki lub foldery redagować swoje miejsce na dysku i pokazane z wykresu; Inteligentne Uninstaller może całkowicie usuwać programy z systemu bez resztkowych pliki i wpisy rejestru; Znajdź i czyste niepotrzebne pliki, aby zwiększyć ilość miejsca na dysku twardym; Duplicate Files Finder może skanować komputer w poszukiwaniu plików o tej samej wielkości, nazwę i czas modyfikacji; Registry Cleaner kontrole i naprawy nieprawidłowo związane wpisy rejestru; Registry Defrag odbudowuje i ponownie indeksy rejestru, aby zmniejszyć czas dostępu do rejestru, a tym samym poprawić czas reakcji aplikacji; Cleaner Desktop może oczyścić niepotrzebne ikony i pliki na pulpicie łatwo.
  Dostosowanie:
  Dostosuj wygląd systemu poprzez ulepszanie systemu Explorer, Pulpit, Menu Start, pasek zadań i powiadomienia obszaru; Zarządzanie przypiętych elementów i można przypiąć dowolne pliki lub foldery do paska zadań i uruchomić ekran; Tworzenie szybkich elementy startowe na pasku zadań z wyrzutni Lista Skocz; Tune up systemu Windows 10 menu startowe; Edycja menu kontekstowym myszy kliknięcie prawym przyciskiem myszy; Łatwo edytować menu Win + X pokazany przy prawym przyciskiem myszy na pulpicie lewym dolnym rogu lub Win + X skrótu klawiszowego; Utwórz skrót, który wykonywany szybki na okno dialogowe Uruchamianie. Wizualne Customizer może zmienić układ ikon typu pliku i automatycznie zmienić ekran blokady obraz.
  Bezpieczeństwo:
  Poprawę bezpieczeństwa systemu, szczypanie, ustawienia komponentów systemu UAC i logowania; Przywracanie systemu Tune up opcje; Ukryj i ograniczyć się do dysków i programów dostępowych; Szyfrowania / deszyfrowania plików, folderów systemowych przejść do bezpiecznych miejscach; Przywrócić pliki przypadkowo usunięte lub sformatowane na dysku; Privacy Protector mogą utrzymać prywatności poprzez eliminację utworów, które za urlop; Ukryj, dodać lub usunąć wpisy Panel sterowania.
  Sieci:
  Optymalizacja szybkości połączenia internetowego, zarządzanie wszystkie elementy akcji; Tweak Microsoft Internet Explorer Edge i łatwo; IP Switcher może zmienić swój adres IP łatwo w różnych sieciach; Edytuje plik hosts, aby przyspieszyć przeglądanie Internetu i umożliwić dostęp tylko do określonych hostów.
  Różne. Media:
  Pokaż kolekcję narzędzi Windows i elementów systemowych pin do Startu i pasek zadań; dzielenia i łączenia plików; Automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików regularnie przy użyciu Super Kopiuj. Narzędzia rejestru pomóc w obsłudze rejestru łatwo.

  Link: Home page


  Yamicsoft Windows 10 Manager 1.0.7 DC 23.01.2016


  Zawartość UPLOADU:

  * wielkość całości: 15.9 MB
  * rodzaj kompresji: .zip
  * zawartość uploadu: Setup (Keymaker.and.Patch)
  * System Operacyjny: Windows 10
  * wersje językowe: ENG
  - brak danych naprawczych
  - haslo:brak
  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin